Ako vyčistiť atrament

Kategória: Škvrny atrament
Ako vyčistiť atrament.

Ako vyčistiť atrament

Našli ste atramentovú škvrnu z atramentového pera na novom obruse alebo Vám na koberec kvapol atrament z tlačiarne? Na odstránenie atramentu z textilu vyskúšajte ktorúkoľvek z našich rád alebo ich kombináciu.

  1. Atrament z látky najlepšie odstránite citrónom. Zmiešajte citrónovú šťavu s trochou soli a vody a do tohto domáceho roztoku látku namočte.
  2. Pokiaľ máte doma zmizík, použite najskôr ten, ale pokiaľ výsledok nebude stopercentný, vyskúšajte krok roztok s citrónom.
  3. Na vyčistenie atramentu pomáha aj čpavok, lieh alebo prostriedok na škvrny.

Po odstránení škvrny látku vyperte.

TIP na efektívnejšie čistenie: Použite špeciálny prípravok na textil Fleck Ex Top*, ktorý škvrnu hravo a jednoducho odstráni.

Za výsledky pri čistení neručíme a nenesieme zodpovednosť za možné poškodenie čisteného materiálu. Vždy keď to je možné, vyskúšajte nečistoty odstrániť najprv na menej viditeľnom mieste a až potom pristúpte k čisteniu ostatných plôch.

Foto: goodfon.com

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>