Ako vyčistiť atrament

Kategória: Škvrny atrament
Ako vyčistiť atrament.

Ako vyčistiť atrament

Našli ste atramentovú škvrnu z atramentového pera na novom obruse alebo Vám na koberec kvapol atrament z tlačiarne? Na odstránenie atramentu z textilu vyskúšajte ktorúkoľvek z našich rád alebo ich kombináciu.

  1. Atrament z látky najlepšie odstránite citrónom. Zmiešajte citrónovú šťavu s trochou soli a vody a do tohto domáceho roztoku látku namočte.
  2. Pokiaľ máte doma zmizík, použite najskôr ten, ale pokiaľ výsledok nebude stopercentný, vyskúšajte krok roztok s citrónom.
  3. Na vyčistenie atramentu pomáha aj čpavok, lieh alebo prostriedok na škvrny.

Po odstránení škvrny látku vyperte.

TIP na efektívnejšie čistenie: Použite špeciálny prípravok na textil Fleck Ex Top*, ktorý škvrnu hravo a jednoducho odstráni.

Za výsledky pri čistení neručíme a nenesieme zodpovednosť za možné poškodenie čisteného materiálu. Vždy keď to je možné, vyskúšajte nečistoty odstrániť najprv na menej viditeľnom mieste a až potom pristúpte k čisteniu ostatných plôch.

Foto: goodfon.com

Komentár k článku

  1. Odporúčam kvalitné osviežovače FRE PRO, ktoré majú za úlohu nielen prevoňať priestor, ale aj pohltiť nežiadúce pachy. Napríklad na pánskej toalete sa používa sitká do pisoárov, ktoré pohlcujú pach moču a krásne prevoňajú toaletu. sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka. Tieto isté vône sú na výber, ak chcem prevoňať toalety. Na to je určená záveska na WC, ktoré sa jednoducho zavesia na WC misu. Z týchto vôní je na výber nielen FRE PRO sitko do pisoára a FRE PRO záveska na WC ale aj vonné harmoniky. Všetky tieto osviežovače sú značky FRE PRO. Na umývanie podláh sú tu upratovacie vozíky. Malý vozík pre priestory, kde nie je potrebný kombinovaný vozík a práve sa hodí malý vozík kvôli lepšej skladnosti – postačí malá miestnosť alebo kút na jeho odloženie. Najlacnejšie utierky sú zelené papierové utierky a najobľúbenejšie biele utierky sú PAPERNET 402292 papierové skladané utierky. Sú jemné na dotyk a extra pevné. Ak používate utierky v rolke, tak odporúčame Papernet 403832 papierové utierky Maxi. Ak hľadáte kvalitné zelené ZZ utierky tak tieto Katrin 100683 papierové skladané utierky.

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>