Ako vyčistiť upchatý odtok

Kategória: Kuchyňa / Gastro, Kúpeľňa / WC upchatý odtok
Ako vyčistiť upchatý odtok.

Ako vyčistiť upchatý odtok

Na upchatý odtok môžete použiť špeciálny čistiaci prostriedok na upchaté odtoky, ktorý necháte pôsobiť. Doba pôsobenia závisí od samotného prípravku, no najlepšie je nechať pôsobiť prípravok cez noc na pár hodín a potom zaliať horúcou vodou.

Ďalšou možnosťou je zohriať vodu v hrnci (približne 0,5l vody) a pridať do nej kypriaci prášok do pečiva. Tento roztok nalejte do odtoku, kým je voda ešte vriaca. Tento postup môžete opakovať pravidelne, aby ste upchatiu zamedzili.

Za výsledky pri čistení neručíme a nenesieme zodpovednosť za možné poškodenie čisteného materiálu. Vždy keď to je možné, vyskúšajte nečistoty odstrániť najprv na menej viditeľnom mieste a až potom pristúpte k čisteniu ostatných plôch.

Ilustračná fotografia: goodfon.com

Komentár k článku

  1. Toaletný papier máme na bežných rolkách a tiež toaletný papier Jumbo, na ktorých je väčší návin papiera, vďaka čomu nie je potrebné dopĺňať papier každú chvíľu. Mopy na umývanie podlahy máme od 40cm až po 120cm. Na bežné umývanie podlahy postačuje mop 40cm alebo mop 50cm. Ale na umývanie telocvične, dlhých chodieb alebo veľkých hál je vhodný väčší mop 60cm alebo mop 80cm. Pre tie najväčšie plochy je v ponuke aj mop 110cm alebo mop 120cm. Existuje ešte jeden typ, volá sa V-mop, ktorý sa roztvorením rúčky dá nastaviť až do šírky 200cm. Niektoré mopy slúžia na umývanie a iné na zametanie podlahy. Na suché čistenie alebo vlhké – klasické umývanie podlahy na mokro. Čo sa týka materiálu, sú bavlnené mopy a mikrofázové mopy. Podľa spôsobu uchytenia mopu je to buď kapsový mop alebo fixový mop tzv. mop Flipper. V ponuke sú aj upratovacie sety, kde sú nakombinované vozíky s mopom, prípadne na umývanie okien. V ponuke máme sáčky do košov aj Vrecia na odpad. Sáčky do odpadkových košov aj pevné vrecia. žlté vrecia na triedený odpad, najpevnejšie vrecia aj veľké vrecia.

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>