O nás

Prevádzkovateľom týchto stránok je firma ADLERR, s.r.o.

Čistiaca technika, ktorú predávame, je výhradne profesionálnej kvality. Pri výbere sortimentu kladieme veľký dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu. V dnešnej rýchlej dobe sú požiadavky na kvalitu a rýchlosť upratovania čoraz prísnejšie. Preto je potrebné aby sa pri čistení používala moderná profesionálna čistiaca technika.

Vhodne použité čistiace potreby dokážu ušetriť veľa zbytočne vynaloženej námahy. Ak sa pri práci používajú kvalitné čistiace stroje a upratovacie pomôcky, tak je kvalita čistenia neporovnateľne vyššia.

Čistiace prostriedky (čistiaca chémia) musia mať silné čistiace vlastnosti, ktoré sa dosiahnu iba koncentrátmi bohatými na aktívne čistiace zložky. Pritom musia byť šetrné k čisteným materiálom a musia zanechávať príjemnú vôňu.

V našej ponuke nájdete čistiace prostriedky nemeckej značky TANA, upratovacie vozíky českej značky Eastmop, mopy nemeckej značky Vermop, Bona mop a rôzne ďalšie pomôcky.

Bona mop akcia – tu nájdete BONA mop v akcii, zdarma 4L náplň čistiaceho prípravku BONA spolu s BONA mopom vo výhodnej akcii. Zdarma získate 4L bandasku univerzálneho čistiaceho prípravku na všetky typy podláh.

Naše produkty odporúčame všetkým, ktorí potrebujú k výkonu svojej práce kvalitnú čistiacu techniku. Či už sú to upratovacie firmy, výrobné závody, administratívne budovy, hotely, potravinárske zariadenia, nemocnice, supermarkety, školy… na všetkých týchto miestach je denne nasadená naša technika. Výsledky v podobe dokonale vyčistených priestorov svedčia o jej vysokej kvalite.