Ako vyčistiť fľaky od trávy

Kategória: Škvrny fľaky od trávy
Ako vyčistiť fľaky od trávy.

Ako vyčistiť fľaky od trávy z oblečenia?

Na to, aby ste sa ich účinne zbavili, potrebujete len ocot alebo 90% alkohol, prípadne citrónovú šťavu. Ocot alebo alkohol nalejte na škvrnu, oblečenie potom len prepláchnite a vyperte v práčke. Po vybratí bude tráva z vášho oblečenia preč!

Druhou možnosťou ako vyčistiť fľaky od trávy je pripraviť si roztok. Budete potrebovať teplú vodu, soľ, mydlo na pranie a trochu liehu. Škvrnu môžete vyčistiť v tomto roztoku a na záver oblečenie vyperte v práčke.

TIP: Výborne odstraňuje škvrny čistiaci prostriedok TUBA Spot od nemeckého výrobcu TANA, ktorý rýchlo odstráni škvrny z textilu (môžete ho použiť aj na prírodné a umelé vlákna).

Za výsledky pri čistení neručíme a nenesieme zodpovednosť za možné poškodenie čisteného materiálu. Vždy keď to je možné, vyskúšajte nečistoty odstrániť najprv na menej viditeľnom mieste a až potom pristúpte k čisteniu ostatných plôch.

Ilustračná fotografia: goodfon.com

Komentár k článku

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>