Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Kategória: Podlahy, Priemysel / auto veľmi špinavú podlahu
Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Všetci vieme, že vyčistiť veľmi špinavú podlahu nie je jednoduché. Ak ale máme silné čistiace prostriedky, nemusí to byť tak ťažké. Treba ale použiť nie obyčajné prípravky, ale profesionálne. Ak teda hľadáte profesionálne riešenie, radíme Vám použiť profi prípravok na veľmi špinavú podlahu. Čistiaci prípravok Stripper forte je vhodný na dlhodobo neudržiavané podlahy, na základné vyčistenie podlahy, ale tiež na odstránenie voskov / disperzie / polyméru. Odstráni všetky zašlé nečistoty, či už ide o oleje, tuky, mastnotu alebo postavebné znečistenie.

Čo sa týka čistiaceho prípravku, to sme si povedali vyššie, ktorý má najsilneší čistiaci efekt. Okrem prípravku budeme potrebovať ešte vhodné čistiace potreby (+ silu a chuť do práce). Často treba pri čistení z podlahy dostať zaschnuté nečistoty, farbu, penetrák alebo inú špinu. Na to nám poslúži najlepšie škrabka na podlahu.

Aby mohla pani upratovačka efektívne pracovať, pomôže jej, keď si má kde odložiť upratovacie pomôcky a čistiace prípravky. Na to slúžia upratovacie vozíky, ktoré sa dajú kúpiť v rôznych prevedeniach. Niektoré sú s vedrami a iné aj s držiakom vreca a odkladacím priestorom.

 

 

Ilustračné foto: goodfon.com

Komentár k článku

  1. Na veľmi špinavú podlahu je najlepší Stripper forte. V ponuke sú aj kvalitné čistiace prostriedky osviežovače FRE PRO, ktoré majú za úlohu nielen prevoňať priestor, ale aj pohltiť nežiadúce pachy. Napríklad na pánskej toalete sa používa sitká do pisoárov, ktoré pohlcujú pach moču a krásne prevoňajú toaletu. sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka. Tieto isté vône sú na výber, ak chcem prevoňať toalety. Na to je určená záveska na WC, ktoré sa jednoducho zavesia na WC misu. Z týchto vôní je na výber nielen FRE PRO sitko do pisoára a FRE PRO záveska na WC ale aj vonné harmoniky. Všetky tieto osviežovače sú značky FRE PRO. Na umývanie podláh sú tu upratovacie vozíky. Malý vozík pre priestory, kde nie je potrebný kombinovaný vozík a práve sa hodí malý vozík kvôli lepšej skladnosti – postačí malá miestnosť alebo kút na jeho odloženie. Najlacnejšie utierky sú zelené papierové utierky a najobľúbenejšie biele utierky sú PAPERNET 402292 papierové skladané utierky. Sú jemné na dotyk a extra pevné. Ak používate utierky v rolke, tak odporúčame Papernet 403832 papierové utierky Maxi. Ak hľadáte kvalitné zelené ZZ utierky tak tieto Katrin 100683 papierové skladané utierky.

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>