Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Kategória: Podlahy, Priemysel / auto veľmi špinavú podlahu
Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Ako vyčistiť veľmi špinavú podlahu

Všetci vieme, že vyčistiť veľmi špinavú podlahu nie je jednoduché. Ak ale máme silné čistiace prostriedky, nemusí to byť tak ťažké. Treba ale použiť nie obyčajné prípravky, ale profesionálne. Ak teda hľadáte profesionálne riešenie, radíme Vám použiť profi prípravok na veľmi špinavú podlahu. Čistiaci prípravok Stripper forte je vhodný na dlhodobo neudržiavané podlahy, na základné vyčistenie podlahy, ale tiež na odstránenie voskov / disperzie / polyméru. Odstráni všetky zašlé nečistoty, či už ide o oleje, tuky, mastnotu alebo postavebné znečistenie.

Čo sa týka čistiaceho prípravku, to sme si povedali vyššie, ktorý má najsilneší čistiaci efekt. Okrem prípravku budeme potrebovať ešte vhodné čistiace potreby (+ silu a chuť do práce). Často treba pri čistení z podlahy dostať zaschnuté nečistoty, farbu, penetrák alebo inú špinu. Na to nám poslúži najlepšie škrabka na podlahu.

Aby mohla pani upratovačka efektívne pracovať, pomôže jej, keď si má kde odložiť upratovacie pomôcky a čistiace prípravky. Na to slúžia upratovacie vozíky, ktoré sa dajú kúpiť v rôznych prevedeniach. Niektoré sú s vedrami a iné aj s držiakom vreca a odkladacím priestorom.

 

 

Ilustračné foto: goodfon.com

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>