Ako vyčistiť eko kožu

Kategória: Materiály, Zariadenie / elektro ekokožu
ako vyčistiť eko kožu

Ako vyčistiť eko kožu

Údržba sedačky z eko kože je jednoduchá – postačí vám mikrofázová utierka s teplou vodou. Keď chcete vyčistiť eko kožu, nemali by ste používať agresívne prípravky, ktoré by mohli materiál poškodiť. Čo ale so škvrnami na pohovke?

Škrvny nečistite prípravkami, ktoré obsahujú tuk alebo rozpúšťadlá. Najskôr vyskúšajte škvrnu z eko kože vyčistiť vodou, do ktorej pridáte kvapku saponátu alebo trocha mydla. Pri čistení vodou sa však vyhnite tomu, aby ste materiál premočili, a po vyčistení ho osušte.

Neodporúča sa používať chemikálie, môžete si však zakúpiť špeciálny prípravok na ekokožu alebo ochranný prostriedok na kožené sedačky.

Ilustračná fotografia: goodfon.com

Komentáre

  • ADLERR píše:

   Ak ide o masážny stôl, tak odporúčame radšej prečalúniť, vymeniť poťah. Prípadne ak je olej nasiaknutý aj v molitane, tak aj ten radšej vymeniť.

 1. tereza píše:

  dobry den chcela by som vediet ako mozem vyčistit čierne flaky na operadle mam bielu sedačku a uz neviem ako to mam vyčistit

 2. crater píše:

  Mne sa najviac osvedcila svedska utierka tekuty prasok a vlazna voda. Po ocisteni, ktore ide mimochodom pekne rychlo sedacku este utriem cistou vodou a je to. Hovorim o beznych skvrnach a necistote, a davajte si pozor na nove rifle, lebo ked sa clovek v horucave poti a sedi na tej bielej ekokozi tak farba z rifli prejde do sedacky. Mne tak takmer , nechtiac, znicila sadacku navsteva…

 3. V ponuke sú kvalitné čistiace prostriedky osviežovače FRE PRO, ktoré majú za úlohu nielen prevoňať priestor, ale aj pohltiť nežiadúce pachy. Napríklad na pánskej toalete sa používa sitká do pisoárov, ktoré pohlcujú pach moču a krásne prevoňajú toaletu. sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka. Tieto isté vône sú na výber, ak chcem prevoňať toalety. Na to je určená záveska na WC, ktoré sa jednoducho zavesia na WC misu. Z týchto vôní je na výber nielen FRE PRO sitko do pisoára a FRE PRO záveska na WC ale aj vonné harmoniky. Všetky tieto osviežovače sú značky FRE PRO. Na umývanie podláh sú tu upratovacie vozíky. Malý vozík pre priestory, kde nie je potrebný kombinovaný vozík a práve sa hodí malý vozík kvôli lepšej skladnosti – postačí malá miestnosť alebo kút na jeho odloženie. Najlacnejšie utierky sú zelené papierové utierky a najobľúbenejšie biele utierky sú PAPERNET 402292 papierové skladané utierky. Sú jemné na dotyk a extra pevné. Ak používate utierky v rolke, tak odporúčame Papernet 403832 papierové utierky Maxi. Ak hľadáte kvalitné zelené ZZ utierky tak tieto Katrin 100683 papierové skladané utierky.

Pridajte komentár

Na formátovanie textu môžete použiť tieto HTML značky:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>